Šance pro děti


Organizátor a partneři

Organizátor: Thomson Reuters Czech Republic, s.r.o.
Aukční řešení: Onlio, a.s.
Kampaň: SYMBIO Digital, s. r. o.
Lukáš Plaček
Tisk a rámování: MACROWORLD s.r.o.
Mediální partneři: Deník Mladá fronta E15
ČRo Dvojka
Fotovideo
Miluju Prahu
Právní zajištění: Peterka & Partners
Ostatní partneři: Sunny Canadian International School
Copy General
Sdružení CZECH TOP 100
Swiss Life Select
Czech CFA Society
prodeti.cz
The House of Brazil
The CEMS Alumni Association Prague

 

Helpdesk pro aukci "Šance pro děti"

Tel.: (+420) 224 190 404

E-mail: prague.reception@thomsonreuters.com
Adresa: Thomson Reuters Czech Republic s.r.o., Václavské náměstí 832/19, 110 00 Praha


Detaily o organizátorovi a partnerech

Thomson Reuters Czech Republic, s.r.o.

Reuters je největší světová tisková agentura, poskytující zpravodajským redakcím, internetovým portálům a finančním profesionálům světové multimediální a finanční zpravodajství v reálném čase. Od roku 2008 je součástí skupiny Thomson Reuters.

Reuters je nezávislá agentura, není spojená s žádnou zemí, kulturou, náboženstvím nebo politickým hnutím. Globální činnost Reuters a její místní přítomnost v každé zemi zajišťuje globální pokrytí a dosah. Naše zpravodajské činnosti zajišťuje 2 300 píšících novinářů, fotografů a kameramanů ze 192 kanceláří po celém světě.

V rámci svého programu korporátní odpovědnosti na místní a globální úrovni, se Reuters snaží odrazit své hodnoty příspíváním do komunit, kde působí. Nedílnou součástí toho jsou její charitativní činnosti po celém světě.

V Česku Reuters založila a organizuje, spolu se zde uvedenými partnery, charitativní projekt Šance pro děti zaměřený na pomoc dětem z dětských domovů. Na mezinárodní úrovni agentura založila nadaci Reuters Foundation, aby využila své zkušenosti a dovednosti v komunikaci a ve sběru informací na podporu novinářů z celého světa v rámci různých vzdělávacích a humanitárních projektů nebo ve věci ochrany životního prostředí.


Onlio, a.s.

Onlio je předním leaderem na trhu softwarových řešení typu Document Management System pod vlastní značkou eDoCat. eDoCat DMS pro centrální správu dokumentů a obsahu má řadu ocenění a mnoho spokojených klientů, ať v provozu na serverech klienta nebo jako plnohodnotná cloudová služba bez starostí a vstupních nákladů.

Jsme dlouhodobým hráčem na trhu komplexních dodávek vysoce profesionálních webových prezentací, funkčních řešení a velmi sofistikovaných portálů a jejich integrací, zeptejte se nás na webová řešení, my víme jak.

Třetí oblastí našeho zájmu je Atlassian, rodina řešení s celosvětovou popularitou, jejíž hrdý přední partner v regionu jsme jedenáctým rokem. Atlassian vám pomůže s precizním řízením firmy a detailními informacemi pro vedení o stavu interních i externích úkolů. Je volbou helpdeskově orientovaných firem, přes projektové řízení nebo procesně orientovaných společností.

V neposlední řadě jsme připraveni vyhovět požadavkům na integraci vašich i stávajících řešení a v každodenním provozu vám poskytnout excelentní podporu a rozvoj software.


SYMBIO | Creative Digital Agency

We specialize in online advertising and production, going beyond "good enough" of the others. The key is never giving up on the details.


MACROWORLD s.r.o.

Firma MACROWORLD s.r.o. byla založena v roce 2004. Hlavní činností byla nabídka velkoplošných rámovaných fotografií do firemních a privátních interiérů. Od roku 2005 firma zásadně rozšířila své služby o tisk velkoplošných fotografií a grafiky, adjustování a rámování, skenování a DTP práce. Připravujeme na klíč velké fotografické výstavy pro profesionály a stejně tak jednotlivé rámované fotografie nebo soubory pro ostatní fotografy, tištěné projekty pro architekty, velkoplošné prezentační tabule do exteriérů, Roll-Up atd. Nabízíme špičkovou kvalitu, podpořenou kvalitními technologiemi, dlouholetými zkušenostmi v oboru a hlavně osobním přístupem k jednotlivým zákazníkům a zakázkám.


Deník Mladá fronta E15

Kvalitní, důvěryhodný, kompaktní – to vše je ekonomický deník E15 z vydavatelství Mladá fronta a.s.

Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější názorová média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Tyto informace přináší ve stále oblíbenější podobě plnobarevného listu s rozsahem od 16 do 40 stran. Deník E15 je distribuován bezplatně do stojanů a od podzimu 2010 je i ve volném prodeji na dalších vybraných obchodních místech.


Český rozhlas Dvojka

Český rozhlas Dvojka - multižánrové (plnoformátové) rádio rodinného typu s širokým zaměřením pro rozhlasově vyspělejší publikum. Nabízí posluchačům pořady tří programových pilířů – informací, zábavy a vzdělávání. Zábava tvoří významnou část programu a autoři a protagonisté jednotlivých pořadů jsou známé osobnosti české kultury a zábavy. Vzdělávání reprezentují pořadyMeteor, Toulky českou minulostí, Kontakt Dvojky a další. Informační pilíř pak zastupují zpravodajské relace, ale také publicistický pořad Jak to vidí s unikátní sestavou komentátorů. Dvojka je rádio s velkou žánrovou pestrostí od proudového vysílání, přes debaty, komentáře, glosy a
rozhovory, lifestylové magazíny, zábavu až po literárně-dramatickou tvorbu.


Časopis FotoVideo

 

 

 • Informuje o všem, co se děje na trhu foto-video.
 • Praktickými ukázkami a ve spolupráci se známými osobnostmi radí začínajícím i pokročilým fotografům, jak a co a proč fotit a filmovat, jak se vybavit a čeho se vyvarovat.
 • Umožní příjemnou formu prezentace výrobců, obchodníků, dealerů i prodejců širokého sortimentu digitální techniky a spotřební elektroniky.
 • Sleduje evropské a světové trendy fotografování a přináší je exkluzivně svým čtenářům včetně expertiz jejich uměleckých a etických dopadů.
 • Je řádným členem prestižní evropské asociace EISA

 

www.ifotovideo.cz

 • Internetový deník slouží jako podpora časopisu FotoVideo. 
 • Najdete zde stručný obsah časopisu, upoutávky na jednotlivé články, nabídku workshopů a nejnovější informace ze světa techniky a kultury.

 

www.fotografroku.cz

 • Mezinárodní soutěž Fotograf roku otevřela již 15.ročník.
 • Najdete zde 12 soutěžních témat a 12 kategorií.
 • Soutěž se stala nejen prubířským kamenem kreativity desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře.
 • Je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.
 • Úspěšná soutěž, která byla zahájena ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších fotografických firem.

Peterka & Partners

PETERKA & PARTNERS je jedna z předních  právních  firem v regionu střední a východní Evropy.

Prostřednictvím vlastních poboček pokrývá 9 ekonomicky nejvýznamnějších zemí: Českou republiku, Slovensko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajinu, Bělorusko, Rusko a Maďarsko. Jako jediná česká a i středoevropská advokátní kancelář vybudovala geograficky kompaktní a plně integrovanou regionální infrastrukturu. Představuje dynamickou alternativu k mezinárodním i čistě lokálním kancelářím, které v tomto teritoriu působí. Díky stabilní infrastruktuře a důsledné aplikaci organizačního konceptu „jedné firmy“ nabízí svým klientům komplexní právní řešení „na klíč“ pro region střední a východní Evropy.

PETERKA & PARTNERS si pokládá za čest, že může jako jeden z partnerů podpořit už několikátý ročník projektu „Šance pro děti“.


Sunny Canadian International School

Mateřská a Základní škola Sunny Canadian International School je nová moderní škola na kraji Prahy s anglicko-českým vzdělávacím programem.

Podle učebního plánu Vzdělávacího programu „Sunny Canadian – most do celého světa“ probíhá v souladu s mottem „Komunikace napříč celým světem“ výuka některých vyučovacích předmětů v anglickém jazyce.

Učitelé využívají moderních vyučovacích strategií, které maximálně podporují individualizaci vzdělávání ve třídě. K témuž napomáhá snížený počet žáků ve třídě – zpravidla maximálně 16.

Cílem Sunny Canadian je vytvořit vstřícné, přátelské, podporující, maximálně podnětné prostředí, umožňující rozvoj žákovy osobnosti ve všech směrech – po stránce vědomostní, osobnostní a fyzické, s důrazem na rozvoj dovednosti komunikace v rámci integrovaného světa.


Copy General

Copy General je hlavní poskytovatel reprografických a tiskových služeb ve střední a východní Evropě. Tisk a řízení dokumentů je nejdynamičtější trh, a my vždy hledíme o krok napřed. Nikdy nepřestaneme hledat nová a lepší tisková a produkční řešení. Nikdy se nespokojíme se statusem quo. Jde nám o to dotáhnout výstupy na další úroveň - ať už velkých firem, drobných podnikatelů nebo soukromým klientům.
Děkujeme agentuře Reuters za organizaci projektu Šance pro děti. Věříme, že díky jejich aktivitám děti budou mít šanci se dostat taky vpřed. Věříme, že každé dítě má šanci na úspěch a rádi tomu pomůžeme.


Sdružení CZECH TOP 100

Sdružení CZECH TOP 100 vzniklo v roce 1994 s hlavním cílem pravidelně sestavovat a zveřejňovat seznam nejvýznamnějších společností v České republice a na základě porovnávání vybraných ekonomických ukazatelů je seřadit do uceleného žebříčku. V současné době vyhlašuje každoročně celou řadu žebříčků - např. 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR nebo žebříček nejlepších výročních zpráv.

Dále organizuje doprovodné programy, konference a odborná diskusní fóra.


Swiss Life Select

*Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a zajištění penze. Společnost s více než stopadesátiletou historií dnes působí v řadě zemí světa, kde spravuje aktiva v hodnotě 4 biliony korun. Skupina zaměstnává přes 8 000 osob.*

Společnost Swiss Life Select poskytuje svým zákazníkům špičkové finanční poradenství švýcarské kvality. Zároveň se jedná o jedinou švýcarskou finanční instituci působící v České republice. Swiss Life v průběhu staletí své existence vyvinula nejen unikátní poradenský koncept pro své zákazníky, ale také efektivní management. Díky němu se dostává všem našim klientům po celé zemi stejné pozornosti. Přestože stejnou péči věnujeme všem klientům, velmi dobře si uvědomujeme osobitost jejich potřeb, které plynou z odlišné životní či majetkové situace.


Czech CFA Society

CFA Society Czech Republic je nezisková organizace podporující nejvyšší etické a profesionální standardy mezi finanční a investiční komunitou v České republice a na Slovensku, reprezentujíc svou mateřskou organizaci CFA Institute a její misi nastavit etické standardy v investičním sektoru po celém světě.
Jako partnerům společnosti Thomson Reuters v České republice je naší ctí podpořit tuto charitativní iniciativu Šance pro děti.


Proděti.cz

Proděti.cz je rodinný eshop, který se svým přístupem a zákaznickým servisem snaží jít neustále blíže maminkám v České republice i dalších evropských zemích, do kterých již brzy vstoupí. Najdete zde vše od hraček, oblečení, botiček až po výbavu do pokojíčku, dětskou výživu či plenky.


Miluju Prahu

Miluju Prahu je portál o Praze vytvářený milovníky města. Web je podporován silnou facebookovou komunitou fanoušků. Na Miluju Prahu najdete nejlepší fotografie a videa z Prahy, informace o dění ve městě a články o zajímavostech, historii a dění ve městě. Každodenně na našem webu a facebooku sdílíme fotografie, zážitky a zajímavosti, které vytvářejí samotní milovníci Prahy. Najdete zde i články o historii, architektuře, zajímavostech a tajemstvích od nejlepších znalců města.


The House of Brazil

Jsme výrobce specialit - jídla a pití, inspirovaných Brazílií. Naše výrobky a ingredience jsou v Evropě unikátní, vynikají nekompromisní kvalitou. Na této kvalitě jakož i na integritě naší značky si zakládáme, při výrobě i při svých obchodních aktivitách. U stěžejních výrobků vycházíme z tradice. Při vývoji nových produktů experimentujeme - naše síla je ve flexibilní schopnosti inovace. Dáváme si záležet na naší značce a silném designu. Klientů si vážíme a přistupujeme k nim individuálně.


The CEMS Alumni Association Prague

Od zahájení výuky studijního programu CEMS International Management na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) v roce 1998 má CEMS MIM titul (Master's in International Management) již přes 400 absolventů. CEMS MIM absolventi působí jako výkonní manažeři či specialisté v mnoha odvětvích a oborech (např. poradenství, finance, prodej, marketing, lidské zdroje, logistika a výroba). Jsou mezi nimi i mnozí podnikatelé. Je skvělé, že benefity svého studijního programu mohou využívat i po jeho ukončení, protože absolventi programu CEMS (tzv. alumni) se sdružují v lokálních alumni asociacích. CEMS Alumni Association Prague (pražská alumni asociace) se již léta zabývá pořádáním různých společenských a profesních setkání absolventů programu CEMS MIM pobývajících v Praze a ČR. Asociace organizuje nejen společenské aktivity, ale i odborné workshopy a sportovní akce. CEMS alumni spolupracují také s also cooperates on various activies s VŠE and současnými CEMS studenty. Více informací naleznete na českém CEMS alumni blogu.