Váš prohlížeč je velice zastaralý a nebudete moci využívat plnou funkcionalitu webu. Jestliže se chcete zůčastnit aukcí, prosím aktualizujte svůj webový prohlížeč a nebo si nainstalujte jiný z rodiny moderních prohlížečů. Děkujeme za pochopení.

Organizátor a partneři

Organizátor: Thomson Reuters Czech Republic, s.r.o.
Aukční řešení: Onlio, a.s.
Tisk a rámování: MACROWORLD s.r.o.
Mediální partneři: Fotovideo
  Miluju Prahu
Právní zajištění: Peterka & Partners
Ostatní partneři: Czech Photo Centre
  Sunny Canadian International School
  Czech CFA Society
  prodeti.cz
  The CEMS Alumni Association Prague
  EBCG
  MALL.CZ

Helpdesk pro aukci "Šance pro děti"

Tel.: (+420) 224 190 404

E-mail: prague.reception@thomsonreuters.com
Adresa: Thomson Reuters Czech Republic s.r.o., Václavské náměstí 832/19, 110 00 Praha


Detaily o organizátorovi a partnerech

Thomson Reuters Czech Republic, s.r.o.

Reuters je největší světová tisková agentura, poskytující zpravodajským redakcím, internetovým portálům a finančním profesionálům světové multimediální a finanční zpravodajství v reálném čase. Od roku 2008 je součástí skupiny Thomson Reuters.

Reuters je nezávislá agentura, není spojená s žádnou zemí, kulturou, náboženstvím nebo politickým hnutím. Globální činnost Reuters a její místní přítomnost v každé zemi zajišťuje globální pokrytí a dosah. Naše zpravodajské činnosti zajišťuje 2 300 píšících novinářů, fotografů a kameramanů ze 192 kanceláří po celém světě.

V rámci svého programu korporátní odpovědnosti na místní a globální úrovni, se Reuters snaží odrazit své hodnoty příspíváním do komunit, kde působí. Nedílnou součástí toho jsou její charitativní činnosti po celém světě.

V Česku Reuters založila a organizuje, spolu se zde uvedenými partnery, charitativní projekt Šance pro děti zaměřený na pomoc dětem v nouzi. Na mezinárodní úrovni agentura založila nadaci Reuters Foundation, aby využila své zkušenosti a dovednosti v komunikaci a ve sběru informací na podporu novinářů z celého světa v rámci různých vzdělávacích a humanitárních projektů nebo ve věci ochrany životního prostředí.


Onlio, a.s.

Onlio je předním leaderem na trhu softwarových řešení typu Document Management System pod vlastní značkou eDoCat. eDoCat DMS pro centrální správu dokumentů a obsahu má řadu ocenění a mnoho spokojených klientů, ať v provozu na serverech klienta nebo jako plnohodnotná cloudová služba bez starostí a vstupních nákladů.

Jsme dlouhodobým hráčem na trhu komplexních dodávek vysoce profesionálních webových prezentací, funkčních řešení a velmi sofistikovaných portálů a jejich integrací, zeptejte se nás na webová řešení, my víme jak.

Třetí oblastí našeho zájmu je Atlassian, rodina řešení s celosvětovou popularitou, jejíž hrdý přední partner v regionu jsme jedenáctým rokem. Atlassian vám pomůže s precizním řízením firmy a detailními informacemi pro vedení o stavu interních i externích úkolů. Je volbou helpdeskově orientovaných firem, přes projektové řízení nebo procesně orientovaných společností.

V neposlední řadě jsme připraveni vyhovět požadavkům na integraci vašich i stávajících řešení a v každodenním provozu vám poskytnout excelentní podporu a rozvoj software.


MACROWORLD s.r.o.

Firma MACROWORLD s.r.o. byla založena v roce 2004. Hlavní činností byla nabídka velkoplošných rámovaných fotografií do firemních a privátních interiérů. Od roku 2005 firma zásadně rozšířila své služby o tisk velkoplošných fotografií a grafiky, adjustování a rámování, skenování a DTP práce. Připravujeme na klíč velké fotografické výstavy pro profesionály a stejně tak jednotlivé rámované fotografie nebo soubory pro ostatní fotografy, tištěné projekty pro architekty, velkoplošné prezentační tabule do exteriérů, Roll-Up atd. Nabízíme špičkovou kvalitu, podpořenou kvalitními technologiemi, dlouholetými zkušenostmi v oboru a hlavně osobním přístupem k jednotlivým zákazníkům a zakázkám.


Czech Photo Centre

CZECH PHOTO CENTRE je multižánrové fotografické centrum. Je projektem, který navazuje na dvě dekády trvání prestižní fotografické soutěže CZECH PRESS PHOTO. Podporuje v seberealizaci nejen profesionální fotografy, ale i zájemce o fotografii všech věkových skupin, fotografy seniorského věku a mladé autory, kterým pomůže s profesionalizací. Cílem centra je poskytovat prostor a vhodné prostředí pro komunitu aktivních fotografů. Dalším cílem je vtáhnout do kulturního dění i „obyčejné" obyvatele a návštěvníky hlavního města Prahy. Programovou náplní centra je kontinuální výstavní činnost s promyšleným výstavním plánem a doprovodnými aktivitami (workshopy, besedy, přednášky a edukativní činnost) v oboru fotografie.

Jsme poctěni, že ve spolupráci s agenturou Reuters můžeme uspořádáním výstavy dražených fotografií podpořit projekt „Šance pro děti“.


Časopis FotoVideo

 • Informuje o všem, co se děje na trhu foto-video.
 • Praktickými ukázkami a ve spolupráci se známými osobnostmi radí začínajícím i pokročilým fotografům, jak a co a proč fotit a filmovat, jak se vybavit a čeho se vyvarovat.
 • Umožní příjemnou formu prezentace výrobců, obchodníků, dealerů i prodejců širokého sortimentu digitální techniky a spotřební elektroniky.
 • Sleduje evropské a světové trendy fotografování a přináší je exkluzivně svým čtenářům včetně expertiz jejich uměleckých a etických dopadů.
 • Je řádným členem prestižní evropské asociace EISA

www.ifotovideo.cz

 • Internetový deník slouží jako podpora časopisu FotoVideo.
 • Najdete zde stručný obsah časopisu, upoutávky na jednotlivé články, nabídku workshopů a nejnovější informace ze světa techniky a kultury.

 

www.fotografroku.cz

 • Mezinárodní soutěž Fotograf roku otevřela již 15.ročník.
 • Najdete zde 12 soutěžních témat a 12 kategorií.
 • Soutěž se stala nejen prubířským kamenem kreativity desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře.
 • Je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát.
 • Úspěšná soutěž, která byla zahájena ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších fotografických firem.

Peterka & Partners

PETERKA & PARTNERS je jedna z předních právních firem v regionu střední a východní Evropy.

Prostřednictvím vlastních poboček pokrývá 9 ekonomicky nejvýznamnějších zemí: Českou republiku, Slovensko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajinu, Bělorusko, Rusko a Maďarsko. Jako jediná česká a i středoevropská advokátní kancelář vybudovala geograficky kompaktní a plně integrovanou regionální infrastrukturu. Představuje dynamickou alternativu k mezinárodním i čistě lokálním kancelářím, které v tomto teritoriu působí. Díky stabilní infrastruktuře a důsledné aplikaci organizačního konceptu „jedné firmy“ nabízí svým klientům komplexní právní řešení „na klíč“ pro region střední a východní Evropy.

PETERKA & PARTNERS si pokládá za čest, že může jako jeden z partnerů podpořit už několikátý ročník projektu „Šance pro děti“.


CEMS - The Global Alliance in Management Education

CEMS - The Global Alliance in Management Education je sdružením prestižních vysokých ekonomických škol a mezinárodních společností. VŠE se stala řádným členem CEMSu v roce 1998. Hlavním projektem aliance CEMS je společný navazující magisterský studijní program Master in International Management (CEMS MIM). Absolventi programu CEMS působí jako výkonní manažeři ve splečnostech v České republice i v zahraničí. Mnoho absolventů programu CEMS je také úspěšnými podnikateli. Absolventi programu CEMS v České se sdružují v rámci CEMS Alumni Association Czech Republic, kde se dále setkávají i po ukončení studia na profesních i společenských akcích. Více informací naleznete na CEMS Alumni blog .


CFA Society Czech Republic

CFA Society Czech Republic je nezisková organizace podporující nejvyšší etické a profesionální standardy mezi finanční a investiční komunitou v České republice a na Slovensku, reprezentujíc svou mateřskou organizaci CFA Institute a její misi nastavit etické standardy v investičním sektoru po celém světě. Jako partnerům společnosti Thomson Reuters v České republice je naší ctí podpořit tuto charitativní iniciativu Šance pro děti.


Sunny Canadian International School

Sunny Canadian International School – mateřská škola, základní škola a gymnázium - je nová moderní škola v Jesenici u Prahy s dvojjazyčným vzdělávacím programem. Podle učebního plánu vzdělávacího programu „Sunny Canadian – most do celého světa“ probíhá výuka vyučovacích předmětů v anglickém jazyce, zbylá část v jazyce českém. Učitelé využívají moderních výukových technik, které kladou maximální důraz na individualitu a rozvoj studentů. K tomu napomáhá snížený počet žáků ve třídě – zpravidla 18 žáků ve třídě.

Každý rok škola daruje dary a/nebo finanční prostředky Dětskému centru Strančice a Klinice popáleninové medicíny – Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Je nám proto ctí a potěšením navazovat na tradici v rámci spolupráce s agenturou Reuters a nadačním fondem Šance pro děti i v tomto roce.

Cílem Sunny Canadian je vytvořit vstřícné, přátelské, podporující, maximálně podnětné prostředí, umožňující rozvoj žákovy osobnosti ve všech směrech – po stránce vědomostní, osobnostní a fyzické. Toto vše v rámci rozšíření dovedností komunikace integrovaného světa.


Proděti.cz

Proděti.cz je rodinný eshop, který se svým přístupem a zákaznickým servisem snaží jít neustále blíže maminkám v České republice i dalších evropských zemích, do kterých již brzy vstoupí. Najdete zde vše od hraček, oblečení, botiček až po výbavu do pokojíčku, dětskou výživu či plenky.


Miluju Prahu

Miluju Prahu je portál o Praze vytvářený milovníky města. Web je podporován silnou facebookovou komunitou fanoušků. Na Miluju Prahu najdete nejlepší fotografie a videa z Prahy, informace o dění ve městě a články o zajímavostech, historii a dění ve městě. Každodenně na našem webu a facebooku sdílíme fotografie, zážitky a zajímavosti, které vytvářejí samotní milovníci Prahy. Najdete zde i články o historii, architektuře, zajímavostech a tajemstvích od nejlepších znalců města.


LollipopMedia

LollipopMedia je mladá ostravská kreativní agentura, která přemýšlí nad tím co dělá. Kouká kolem sebe, sleduje nové trendy, postupy, technologie, ale především to dělá s citem a zapálením.

Rádi podporujeme zajímavé a smysluplné projekty, proto je nám ctí, že už druhým rokem spolupracujeme s Reuters na projektu Šance pro děti.


EBCG

Sme mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť a prinášame nový vietor v podobe jedinečného zážitku, ktorý dokáže zmeniť Váš pohľad na doterajšie skúsenosti získané z konferencií. Našou víziou, ktorá nás ženie dopredu, je možnosť ponúknuť Vám, našim klientom príležitosti, ktoré dokážu Vás a Vašu spoločnosť posunúť vpred.

Sme presvedčení, že náš inovatívny prístup je pre Vás tou správnou cestou k získaniu nových poznatkov a kontaktov, tak dôležitých pre nové príležitosti a úspech v biznise. EBCG konferencie a školenia pre Vás organizujeme s vášňou a v pevnej viere, že sa spolupráca s nami premietne do reálnych výsledkov.

Robíme všetko pre to, aby ste boli s našimi podujatiami nadmieru spokojní, odchádzali s príjemným pocitom a bohatší o nadobudnuté skúsenosti. EBCG konferencie a tréningy sú koncipované tak, aby sme dokázali ponúknuť najnovšie trendy, ktoré Vám pomôžu pri zvyšovaní produktivity azavádzaní inovácií do vašich procesov.


MALL.CZ

Tisíce rodin, tisíce přání, jeden obchod.